.outsiders # Call of Duty 2 Clan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

.outsiders # Call of Duty 2 Clan


 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Svaka vam dala -.-

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
royal division




Broj postova : 1
Join date : 05.01.2009

Svaka vam dala -.- Empty
PostajNaslov: Svaka vam dala -.-   Svaka vam dala -.- Icon_minitimepon sij 05, 2009 9:39 pm

Samo bi htjeo zahvaliti na kikanju sa turnira i izraziti moje divljenje team young klanu.
Svaka vam dala stvarno take ljude nisam vidio duze vrijeme. U najmanju ruku ste pro
sad bi najradze pito jel regrutate, al nesmijem po pravilima klana.
Fino lik "lebdi" cjeli war. Nije on vidio da je na pocetko receno da se smije 333 lockat
najvise pig . Kurac nije vidio, kak smo mi svi vidili da nesmiemo preko 333, a neki odnas
mogu preko 500 naterat. dobro dosta o covjeku - letjelici.
Da je bio org server streaman lijepo nebi bilo fps problema a vjerujem da nebi bilo niti nasih protivnika.
naravno tijekom wara proovi su klipali, provocirali i srali, pod budnim okom admina koji nie nist napravio.
i da sve to cool mi njih dobijemo i onda se oni udostoje trazit demo nakon wara.
Nije nam se dalo slat demoe nakon wara imali smo pametnijeg posla i tako fino
team young na nase demoe zaboravio. Iako su se vjerojatno non stop tuzili adminima
i tako lijepo dodze vrijeme kad cartel ode na skijanje, a scout na strazu i onda odjednom se oni sjete
demoa i ocekuju da im posaljemo,
Ma kad se vrate poslat cemo vam demoe pa drkajte nanjih ak ocete.
Jos jednom hvala na izbacivanju , nadam se da smo pomogli team young klanu
i nadam se da ce osvojit turnir, pa makar to bilo i putem conflicta
team young on top non stop ?!...

Smile www.royaldivision-clan.com
[Vrh] Go down
Admin___<ShaKa**
Admin



Broj postova : 77
Join date : 23.12.2008
Age : 31
Lokacija : Sibenik

Svaka vam dala -.- Empty
PostajNaslov: Re: Svaka vam dala -.-   Svaka vam dala -.- Icon_minitimeuto sij 06, 2009 3:12 am

lijep ulomak Neutral
tesko da ste mogli imat pametnija posla od slanja demoa i prikuoljanja istih na 1 mjestu..
sta ce tice covjeka letjelice je bilo rjesen ali mi je trebalo 10 ak rundi da skuzim o cem se radi i da se raspitam okolo jer ipak je admin jos noob i nadan se da necete zamjeriti Suspect
a ovo prica u streamu i serveru... to su za mene bajke jer sta bi bilo kad bi bilo... da ja iman org key nebi se jebava (skuzajte na izrazu) sa x divisionom autohideom outsidersima i sl. neko bi sidija negdi u nekom pristojonom klanu i ucija se cod.u.. a ovako momci zao mi je.. al eto... study study
[Vrh] Go down
https://outsiders.forumcroatian.com
kmY




Broj postova : 3
Join date : 23.12.2008

Svaka vam dala -.- Empty
PostajNaslov: Re: Svaka vam dala -.-   Svaka vam dala -.- Icon_minitimeuto sij 06, 2009 12:50 pm

omfg , ako ste imali psoal da drkate malo jbt kad izdrakte moglu ste barem 1 demo posalti da vidimo nista vise....a vi ''T A K O Z V A N I '' CLAN BASE igraci da nemoze dobijet nas za 0 koji je nas klan osnovan prije par tjedana omfg ja bih se sramotio ..... i jos pitam nekog od vas od kada igrate cb pa igramo vec godinama
.......

jos komentara.....

peace afro

www.team-young.co.cc
[Vrh] Go down
Admin___<ShaKa**
Admin



Broj postova : 77
Join date : 23.12.2008
Age : 31
Lokacija : Sibenik

Svaka vam dala -.- Empty
PostajNaslov: Re: Svaka vam dala -.-   Svaka vam dala -.- Icon_minitimeuto sij 06, 2009 4:45 pm

moga bi ode pasti KLJUC da se neb vatra rasplamsala Smile !?
[Vrh] Go down
https://outsiders.forumcroatian.com
Sponsored content





Svaka vam dala -.- Empty
PostajNaslov: Re: Svaka vam dala -.-   Svaka vam dala -.- Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Svaka vam dala -.-
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
.outsiders # Call of Duty 2 Clan :: Recycle Bin-
Forum(o)Bir: